07 липня 2024 року naukoviy@pdmu.edu.ua (0532) 56-08-23

Відділ контрольно-вимірювальних приладів (далі – відділ КВП)  є структурним підрозділ університету, що забезпечує своєчасне введення в експлуатацію та виведення з експлуатації  медичного устаткування згідно з діючими нормами, безперебійну готовність обладнання до використання в лікувальному, науково-дослідному та учбовому процесах.

В своїй діяльності відділ КВП керується законами України, державними стандартами, наказами Міністерства охорони здоровя України та наказами ректора університету.

Функції відділу КВП.

- Ведення обліку медичної техніки та приладів університету.

- Організація робіт по введенню медичного обладнання  в експлуатацію,       забезпечення його готовності до використання.

- Виведення виробів медичної техніки з експлуатації згідно з діючими нормами, вилучення коштовних металів та здача їх в Держфонд.

- Здійснення контролю за ефективністю використання медичного обладнання та використання договірних зобовязань сторонніми організаціями в межах компетенції відділу КВП.

- Організація ремонту приладів медичної техніки та засобів вимірювання.

- Контроль за станом та правильністю використання та збереження медичного обладнання та засобів вимірювальної техніки.

- Забезпечення справного стану і безпечну роботу посудин під тиском.

До структурного підрозділу належить посада техніка по медичному обладнанню відділу КВП, яка підпорядковується начальнику відділу КВП з нижче зазначеними функціями:

- виконання робіт по поточному ремонту низького рівня складності медичного обладнання безпосередньо на місці використання;

- здійснення допомоги медичному персоналу у вивчені технічних особливостей експлуатації;

- підготовка медичного обладнання до списання, вилучення запчастин, що містять дорогоцінні метали та сортування і пакування їх для здачі на подальшу переробку.