07 липня 2024 року naukoviy@pdmu.edu.ua (0532) 56-08-23
Лічман Діана Володимирівна

Провідний фахівець з патентно-ліцензійної роботи, основ інформатики та комп'ютерної техніки

e-mail: patent@pdmu.edu.ua

Закінчила ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» за спеціальністю «Стоматологія», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Інтелектуальна власність».

Автор 14 друкованих наукових робіт, 11 патентів на корисні моделі та винахід.

Здійснює організаційно-методичну, експертну роботу щодо виявлень об'єктів інтелектуальної і промислової власності з метою підго­товки матеріалів на одержання охоронних документів на патенти України (на винаходи та корисні моделі) та доведенні наукових розробок до стадії практичного їх використання. Виконує кваліфікаційну роботу щодо державної реєстрації знаків для товарів і послуг (торговельна марка).

Здійснює патентно-інноваційну діяльність шляхом надання пропозицій та приймання участі у експонуванні наукових та науково-технічних розробок вчених університету та виставках, ярмарках різ­них рівнів, в роботі семінарів, конференцій, проведенні рекламних захо­дів, тощо.

Провадить викладацьку діяльність на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти – викладає дисципліну «Методологія наукового і патентного пошуку».

Капустян Світлана Володимирівна

Фахівець ІІ категорії

e-mail: patent@pdmu.edu.ua

Закінчила економічний факультет Українського державного університету залізничного транспорту.

Здійснює інформаційно-методичну допомогу та документальний супровід науковим, науково-педагогічним працівникам в оформленні наукових повідомлень, призначених для впровадження у практику охорони здоров’я (нововведень), медичних технологій. Здійснює аналіз  та облік результатів патентно-інноваційної роботи ПДМУ.

Виконує технічну перевірку наукових статей на наявність у них неправомірних запозичень.

Здійснює інформаційно-методичний та документальний супровід науково-практичних заходів та заходів безперервного професійного розвитку (БПР) медичних та фармацевтичних працівників. Відповідає за реєстрацію заходів БПР, видачу сертифікатів за результатами їх проведення у Центрі тестуванні при Міністерстві охорони здоров’я України.

Нех Оксана Іллівна

Фахівець

e-mail: patent@pdmu.edu.ua

Закінчила Харківський економічний інститут бізнесу і менеджменту

Здійснює систематизацію творів науки (статей, монографій, навчальних посібників, підручників, підручників, медичних технологій) шляхом

індексування  за універсальною десятковою кваліфікацією (УДК).

Здійснює інформаційно-методичний та документальний супровід реєстрації авторського права на твір в Українському національному офісі інтелектуальної власності та інновацій