06 жовтня 2024 року naukoviy@pdmu.edu.ua (0532) 56-08-23

Вельмишановні колеги!

На базі Полтавського державного медичного університету 1 грудня 2023 року в м. Полтава відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених «Медична наука – 2023» (посвідчення МОН України №252).

Наукова програма конференції присвячена таким проблемам:

• Медико-соціальні наслідки повномасштабного російського вторгнення в Україну.
  • Інтеграційні процеси у світі та в Україні у галузі охорони здоров’я.
  • Медико-соціальні наслідки пандемії COVID-19.
  • Проблеми формування здорового способу життя у молоді.
  • Екологічні проблеми  медицини.
  • Актуальні питання клінічної та експериментальної медицини.
  • Гуманітарні та організаційні аспекти медицини.
  • Питання викладання у закладах вищої медичної (фармацевтичної) освіти.

Бажаючих взяти участь у роботі конференції (форми участі: доповідь, стендова доповідь з публікацією тез або статті, тільки публікація тез або статті) просимо направляти документи на адресу оргкомітету разом із заповненою реєстраційною карткою учасника.

Статті конференції будуть опубліковані у журналі "Актуальні проблеми сучасної медицини", що входить до переліку Б фахових видань МОН України з медичних і біологічних наук (спеціальності 221 Стоматологія, 222 Медицина, 228 Педіатрія, 091 Біологія) та включений до міжнародних наукометричних баз Index Copernicus та Google Scholar. Тези та статті, які не відповідають вимогам до їх оформлення (див. нижче), будуть  опубліковані у збірці праць конференції.

Деталі щодо реєстрації дивіться в анонсі.