06 жовтня 2024 року naukoviy@pdmu.edu.ua (0532) 56-08-23

Білаш Сергій Михайлович
гарант освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 091 – Біологія та біохімія
доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією Полтавського державного медичного університету

• ORCID
  • Scopus, 57202279549
  • Електронна пошта:  s.bilash@pdmu.edu.ua

Освітньо-наукова програма підготовки докторів філософії в Українській медичній стоматологічній академії за спеціальністю 091 – Біологія (далі – ОНП) розроблена у відповідності до Закону України «Про вищу освіту» і спрямована на підготовку фахівців третього освітньо-наукового рівня вищої освіти, що, водночас, є першим науковим ступенем.

Розроблена і вперше введена 26 травня 2016 року. Відповідно до наказу МОН України № 707 від 23 червня 2016 року на основі пункту 1 частини другої статті 6 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності», на підставі рішення Ліцензійної комісії МОН (протокол № 9/2 від 23 червня 2016 року) в Українській медичній стоматологічній академії (УМСА) розширено провадження освітньої діяльності за галуззю знань 09 – Біологія спеціальності 091 – Біологія.

Розробниками ОНП є провідні вчені ПДМУ:

• гарант ОНП - д.біол.н., професор Білаш С. М.,
  • д.мед.н., професор Кайдашев І. П.,
  • д.мед.н., професор. Костенко В. О.,
  • д.мед.н.,професор Нетюхайло Л. Г.,
  • к.біол.н., доцент Полянська В. П.