06 жовтня 2024 року naukoviy@pdmu.edu.ua (0532) 56-08-23

Похилько Валерій Іванович

гарант освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії
за спеціальністю 228 – Педіатрія
Лауреат Національної премії України імені Бориса Патона, Заслужений лікар України,
проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної та виховної роботи, доктор медичних наук, професор

Освітньо-наукова програма «Педіатрія» розроблена провідними науково-педагогічними працівниками університету у 2021 році,вона враховувала попередній досвід створення і удосконалення освітньо-наукових програм, зокрема за спеціальностями 222 – Медицина, 221 – Стоматологія, 091 – Біологія та біохімія. Програма створена, враховуючи і досвід закладів-партнерів, з якими ПДМУ підтримує тривалі тісні зв’язки на основі договорів про творчу наукову співпрацю, зокрема з Університетом Поля Сабатьє (Франція), Університетом Аристотеля (Греція), Університетом Сантьяго-де-Компастела (Іспанія), Вільнюським університетом (Литва).

Розробниками програми є науково-педагогічні працівники університету, які поєднують свою діяльність із лікарською діяльністю педіатричного профілю:

• професори Похилько В. І. та Крючко Т. О.,
  • доценти Несіна І. М. та Цвіренко С. М.;

за участю потенційних роботодавців:

головного лікаря Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради д-ра філос. Оксака Г. А., а також здобувачки вищої освіти ступеня доктора філософії Щербак В. В.